אודות

מטבחים בצפון

חברתנו מתמחה בעיצוב אישי של מטבחים בהתאם לצרכי הלקוח ועל פי טעמו האישי, עם הניסיון שצברנו אנו יכולים להוציא לפועל כל מה שעולה בדמיונכם. חברתנו מעצבת מטבחים ברמת גימור גבוהה ואיכות עצים ללא פשרות, אנחנו מאמינים שמטבח איכותי יכול להחזיק עשרות שנים.

מטבחים בצפון ברוח המודרנית

מטבחים בצפון מודרניים משמע ריהוט אחר ממה שאתם מכירים, מטבחים בצפון שהריהוט לא מעוגל אלא נראה תעשייתי וטכנולוגי. הרעיון הוא שמי שיבקר במטבח שלכם יבחין ישר בשינוי ובעיצוב שחולל את המראה החדש. המטבח המודרני בא לידי ביטוי באמצעות צבעים מטאליים, אפורים ואפילו לבנים. אין פרחוני, אין צבעוני. יש לשמור על קו אחיד.

מטבחים בחיפה, מטבחים בקריות

אצלנו נדאג שתקבלו יחס אישי לאורך כל התקופה משלב התכנון ועד גמר הביצוע, שירות אדיב וחם של בעל מקצוע מיומן ומנוסה, אם אתם מתעניינים בבניית מטבח חדש עיצוב של ארון חדש למטבח או כל עבודת נגרות לבית יש לנו את החומרים הטובים ביותר, הידע והניסיון וכמובן המון סטייל.

לקבלת פרטים נוספים השאירו פרטים בצור קשר או חייגו: 054-4616526

מטבחים בקריות ועיצובם

מטבחים בקריות זה אם אתם בוחרים מישהו עם הבנה וידע שיוכל לעצב לכם מטבחים בקריות על טהרת המודרני, חשוב מאוד לבצע שיחה מקדימה עם אנשים שאתם מכירים ויכולים להמליץ על נותן שירות מקצועי שגם יש לו יחסי אנוש טובים. אחרי הכול, אתם חייבים נותן שירות סובלני כי אם יש מישהו שיעצב לכם את המטבח, זה לא ייקח יום או יומיים.  כדי להשיג את המטרה, אתם חייבים לעבור על כל מה שכתוב כאן וכמובן לא לעשות או להשיג את מבוקשכם אצל אנשים שאתם לא מכירים או לא ניתנו לכם לגביהם המלצות. מתקשים? אין לכם מושג איך להשיג נכון? בקשו לראות עבודות ועיצובים.
זקוקים לעיצוב של מטבח באזור הקריות? לא רוצים לעשות את זה לבד? בשביל זה אתם חייבים מישהו שמבין בעיצוב מטבחים על הצד הטוב ביותר. השאירו פרטים באתר ונשמח לחזור אליכם.

מטבחים בצפון

חברתנו מתמחה בעיצוב אישי של מטבחים בהתאם לצרכי הלקוח ועל פי טעמו האישי, עם הניסיון שצברנו אנו יכולים להוציא לפועל כל מה שעולה בדמיונכם חברתנו מעצבת מטבחים ברמת גימור גבוהה ואיכות עצים ללא פשרות, אנחנו מאמינים שמטבח איכותי יכול להחזיק עשרות שנים.

מטבחים בחיפה, מטבחים בקריות
אצלנו נדאג שתקבלו יחס אישי לאורך כל התקופה משלב התכנון ועד גמר הביצוע, שירות אדיב וחם של בעל מקצוע מיומן ומנוסה, אם אתם מתעניינים בבניית מטבח חדש עיצוב של ארון חדש למטבח או כל עבודת נגרות לבית יש לנו את החומרים הטובים ביותר, הידע והניסיון וכמובן המון סטייל.
לקבלת פרטים נוספים השאירו פרטים בצור קשר או התקשרו.

בין אם אתם רוצים לרהט את המטבח שלכם ובין אם אתם רוצים לקנות רהיטים לכל חלק אחר בבית, יש הרבה אופציות שעומדות לפניכם ואתם צריכים להכיר אותן. ראשית, אתם יכולים ללכת לחנות רהיטים גדולה וזולה, ושנית, אתם גם יכולים לפנות אל נגריה ולהזמין באופן אישי את הרהיטים שאתם רוצים. יש לכך יתרונות רבים, והראשון שבהם הוא היחס האישי שאתם והרהיטים שלכם תוכלו לקבל. זה לא שיהיה עליכם לבחור מתוך אפשרויות קיימות אלא תהייה לכם אפשרות ליוצר יש מאין, כך שהתהליך כולו מעניין ומרתק גם עבור הלקוח.

שילוב של אומנות וטכנולוגייה בעץ
שלמה סיוון היא נגריה מתקדמת בעלת ניסיון של למעלה מ 30 שנה!
הנגריה משלבת גישת ניהול מודרנית עם שיטות עבודה מסורתיות וטכנולוגיות ייצור חדשניות, מתוך תפיסה המתמקדת ביצירתיות וברמת גימור גבוהה. המכלול של עיצוב שימושי, ביצוע קפדני ובחירת חומרי גלם איכותיים, מעניק ללקוח מוצר שלם המותאם לדרישותיו, ללא קיצורי דרך ובאיכות בלתי מתפשרת, עם אחריות לשנים רבות.